Soubor:Apple Computer Logo rainbow.svg

Z AppleWikipedia
Přejít na: navigace, hledání
Původní soubor(soubor SVG, nominální rozměr: 858 × 1 000 pixelů, velikost souboru: 3 KB)

Tento soubor pochází z Wikimedia Commons a mohou ho používat ostatní projekty. Níže jsou zobrazeny informace, které obsahuje jeho tamější stránka s popisem souboru.

Popis

Popis
English: The logo for Apple Computer, now Apple Inc.. The design of the logo started in 1977 designed by Rob Janoff with the rainbow color theme used until 1999 when Apple stopped using the rainbow color theme and used a few different color themes for the same design.
Suomi: Apple Computerin, nykyisen Apple Inc:in logo vuosina 1977-1999. Logon suunnitteli Rob Janoff.
Datum
Zdroj
Brands of the World Logo.svg This vector image was created by converting the Encapsulated PostScript file available at Brands of the World (viewdownload).
Remember not all content there is in general free, see Commons:Fair use for more.

Toto oznámení nepopisuje autorskoprávní status tohoto souboru. Stále je vyžadován běžný popisek licence. Další informace najdete na Commons:Licencování.
Autor Rob Janoff
Další verze
SVG vývoj
InfoField
W3C grn.svg 
Zdrojový kód tohoto SVG je validní.
Adobe-yes.svg 
Tento vektorový obrázek byl vytvořen programem Adobe Illustrator,
Inkscape-small.svg 
and with Inkscape.

Licence

Public domain
Obrázek tohoto loga se skládá pouze z jednoduchých geometrických obrazců nebo textu. Nesplňuje tak požadavky hranice originality potřebné pro autorskoprávní ochranu, a tudíž se jedná o volné dílo. I když je logo zbaveno autorskoprávních omezení, obrázek může být stále chráněn ostatními omezeními. Vizte WP:PD#Fonts and typefaces (en) nebo Template talk:PD-textlogo pro více informací.
PD-icon.svg
Toto je volné dílo, neboť bylo vydáno ve Spojených státech mezi roky 1928 a 1977 bez copyrightové výhrady. Pokud není jeho autor již mnoho let mrtev, je stále autorskoprávně chráněno v zemích, které na americká díla neuplatňují pravidlo kratší doby ochrany, jako jsou například Kanada (50 p.m.a.), Čína (50 p.m.a., netýká se Hongkongu či Macaa), Německo (70 p.m.a.), Mexiko (100 p.m.a.), Švýcarsko (70 p.m.a.) a další země s individuálními smlouvami. Více informací najdete v tomto přehledu.

العربية  беларуская (тарашкевіца)  čeština  Deutsch  Ελληνικά  English  español  français  italiano  日本語  한국어  македонски  Nederlands  português  русский  sicilianu  slovenščina  ไทย  Tiếng Việt  中文(简体)  中文(繁體)  +/−

Flag of the United States
PD-icon-green.svg

United States

There are many logos and trademarks in the United States that are not protected by copyright because they are below the threshold of originality required for copyright protection. There are some cases that even logos and trademarks that have been judged to be copyrighted in foreign countries have also been judged not to be copyrighted in the United States. However, some logos and trademarks are copyrighted in the United States. See COM:CRT/United States#Threshold of originality for more information.

English  한국어  日本語  中文(简体)  中文(繁體)  +/−

Trademarked Toto dílo obsahuje materiál, který je v jedné či více jurisdikcích předmětem známkoprávní ochrany. Před užitím těchto materiálů se ujistěte, že vámi zamýšlené užití není v rozporu s platnými zákony. Za neporušování cizích práv nesete plnou zodpovědnost vy. Vizte též naše obecné vyloučení odpovědnosti. Použití této ochranné známky nevyjadřuje podporu jejího vlastníka projektu Wikimedia Commons či nadaci Wikimedia Foundation ani naopak.
Toto oznámení nepopisuje autorskoprávní status tohoto souboru. Stále je vyžadován běžný popisek licence. Další informace najdete na Commons:Licencování.

Původní historie souboru

Na Commons přenesl z en.wikipedia uživatel Tothwolf pomocí nástroje CommonsHelper.

Původní stránka s popisem souboru byla zde. Všechna následující uživatelská jména odkazují na projekt en.wikipedia.
  • 2009-10-24 04:20 December21st2012Freak 500×555 (3437 bytes) Reverted to version as of 06:48, 11 July 2006
  • 2009-10-24 04:09 December21st2012Freak 500×554 (15511 bytes) Reupload per [[WP:IFU]] request.
  • 2006-07-11 06:48 KUsam 500×555 (3437 bytes) {{Brands of the World SVG|8865}} == Licensing == {{logo}}

Popisky

Přidejte jednořádkové vysvětlení, co tento soubor představuje
Apple Rainbow Logo designed by Rob Janoff

Položky vyobrazené v tomto souboru

zobrazuje

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časNáhledRozměryUživatelKomentář
současná21. 8. 2022, 13:21Náhled verze z 21. 8. 2022, 13:21858 × 1 000 (3 KB)Smasongarrisonslimmed down with svgomg // Editing SVG source code using c:User:Rillke/SVGedit.js

Na soubor odkazuje tato stránka:

Metadata